דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
עיצוב חדרי ילדים
טיפים לעיצוב חדר הילדים ניתן למצוא בעמוד זה. נושא העיצוב הינו חשוב מאד לחדרו של הילד, וכך גם לילדיכם. דאגו לעיצוב נכון של החדר הילדים כאילו היה זה חדרכם שלכם, או סלון ביתכם! מיטות ילדים, חדרי ילדים, רהיטים לילדים כונניות, ארונות לילדים, שירותים ואמבטיה לילדים ועוד תוכלו לראות כאן.
תכנון של מבנה מסחרי לבנייה הוא אחד השלבים הראשונים של הפרויקט. אולם כבר בתכנון יש מעצבים רבים אשר רואים לנגד עיניהם את הצורך בחשיבה על איזה דלתות פנים לשים במבנה.
 
כהורים ואנשים מבוגרים ידוע לכולנו שמזג אוויר סגרירי לאורך זמן עלול להשפיע על מצב הרוח שלנו. בדומה לכך, אנשים מושפעים לא רק מהסביבה החיצונית ומזג האוויר, אלא קל וחומר מהסביבה שבה הם חיים גם בתוך הבית שלהם.
 
אתר המציג דוגמות לחדרי ילדים מעוצבים.
 
אסלת ילדים מעוצבת בעלת מושב עץ לילד מוסיפה מעט לחדר השירותים של הילדים הקטנים שלנו. אסלה אישית לילד, או אסלת ילדים, הינה דבר נחוץ בחדר האמבטיה של הילדים והופכת אותו לעוד נספח לממלכה הקטנה, חדר הילדים, הקרוב אליו. אסלת הילדים של החברה "חסרה" נמכרת על ידי סיני, אתר המספק חומרי בניין לשיפוץ הבית.
1 2
הבא