דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
דלתות פנים שונות
תכנון של מבנה מסחרי לבנייה הוא אחד השלבים הראשונים של הפרויקט. אולם כבר בתכנון יש מעצבים רבים אשר רואים לנגד עיניהם את הצורך בחשיבה על איזה דלתות פנים לשים במבנה.

01/05/13 11:43

 

תכנון של מבנה מסחרי לבנייה הוא אחד השלבים הראשונים של הפרויקט. אולם כבר בתכנון יש מעצבים רבים אשר רואים לנגד עיניהם את הצורך בחשיבה על איזה דלתות פנים לשים במבנה. צריך להבדיל בין דלתות לכניסה למבנה לבין דלתות פנים שבתוך המבנה. לדוגמה דלתות בכניסה למבנה צריכות להיות חזקות ומסיביות וכן המשקופים שלהם. לכן,לעיתים כבר בבניה עצמה מתקינים את המשקופים שנועדו לתמוך בדלת הפנים העתידית. משקופים אלו נקראים  משקופי בניה, הם עשויים מבטון, והם חזקים ועמידים בפני פגעי מזג האוויר. בתוך המבנה יתכנן המעצב להתקין דלתות פנים תקניות תעשייתיות. אלה הם דלתות סטנדרטיות בגודל של 90/ 230. שהמשקופים שלהם עשויים אף הם מעץ.

 

מגדלי משרדים

 

במגדלי משרדים להשכרה בונים בדרך כלל את הקומות השונות בצורה מיוחדת. בונים רק מעטפת. כלומר כל מי ששוכר קומה או שטח להשכרה מתכנן בעצמו את החלל הפנימי של המשרד. הוא מקבל רק שטח גדול ובונה חדרים עם קירות גבס ומתאים את המשרד לצרכיו. במקרים אלו השוכר צריך גם להתקין דלתות פנים שונות. דלת הכניסה למשרד יכולה להיות דלת מזכוכית. או מעץ או דלת משוריינת הכול לפי צרכי השוכר. אם הבניין מאובטח על ידי שמירה במשך היום והלילה ואין חשש לגניבה או פריצה, הרי שמשרדים רבים ישימו דלתות פנים מזכוכית שהיא דלתות יפות ואלגנטיות. על הדלתות אפשר לרשום את שם העסק . בתוך החלל אפשר להתקין דלתות מעוצבות או דלתות זכוכית אחרות .

 

דלתות בבתים פרטיים

 

בבתים פרטיים יש שפע של אפשרויות להתקנת דגמי דלתות פנים. במקרים של רצון לתכנן בית מיוחד ושונה, ירצו רבים גם להיות מיוחדים בבחירת דלתות הפנים. בעלי בית אלו יכולים לבחור דלתות מעוצבות מסגנונות שונים. יש יצרנים שמעצבים ליין שלם של דלתות מעוצבות ואפשר לבחור מביניהם. לעיתים רוצים בעלי הנכס דלתות מיוחדות הן בגודל והן בעיצוב אומנותי כזה או אחר. הם אומרים שדלת פנים מעוצבת היא סוג של רהיט והם משלבים אותה בתוך כל התכנון והעיצוב של הבית. דלתות כאלו הן יחסית יקרות, אבל כאשר יש רצון להשקיע כסף זה בעיצוב בית מיוחד אזי ההנאה ממנו תהיה גדולה בעתיד. דלתות מעוצבות בבתים מתכננים בעיקר לחדרי שינה, לחדרי ילדים, ולעיתים לחדרי אמבטיה ושירותים.