דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
לעשות את הצעד הנכון באמצעות מדרסים אורתופדיים..
יש הרבה הסבורים כי מדרסים נועדו רק לאנשים הסובלים מבעיות כמו כאבים בכף הרגל, אין זה בדיוק כך. לרוב אנשים מעוניינים לשמור על בריאותם ובמיוחד על בריאות כף הרגל היכולה למנוע בעיות בעתיד של כאבים ופציעות שונות הנובעות מחוסר יציבות.

11/04/13 11:52

 

יש הרבה הסבורים כי  מדרסים נועדו רק לאנשים הסובלים מבעיות כמו  כאבים בכף הרגל, אין זה בדיוק כך. לרוב אנשים מעוניינים לשמור על בריאותם ובמיוחד על בריאות כף הרגל היכולה למנוע בעיות בעתיד של כאבים ופציעות שונות הנובעות מחוסר יציבות. מדרסים אינם מיועדים רק לאנשים מבוגרים, הרבה ילדים וחיילים משתמשים באופן קבוע במדרסים. המדרסים יכולים לגרום ליציבה נכונה ולהליכה נכונה תוך פיזור נכון על משקל הגוף על כפות הרגליים ולמניעת בעיות אורתופדיות בעתיד.  אנשים שעובדים בעמידה או סוכנים הנמצאים בהתרוצצויות כל היום, נוהגים להקל על עצמם באמצעות שימוש במדרסים.

התאמה מדויקת של מדרסים לכף הרגל

כיום באמצעות מכשור מיוחד ומשוכלל כמו לייזר, ניתן לקבוע את המידה והצורה המדויקת של מדרסים לכל אחד ואחד. בדיקות ומדידות אלה, ניתן לבצע רק במכונים אורתופדיים מורשים המומחים בתחום זה. יש הרבה אנשים הסובלים מבעיות שונות כמו דורבן יהיו זקוקים למדרסים מיוחדים על מנת להקל על ההליכה במידה והם עדיין לא זקוקים להתערבות כירורגית. יש להחליף מדי חצי שנה את המדרסים הרכים, היות והם נוטים להתבלות מהר יותר מהמדרסים הביו מכניים.

תופעה ידועה בה נזדקק למדרסים

 תופעות נפוצות כמו פלטפוס יידרשו מאתנו להשתמש עם מדרסים. אף אחד מאתנו לא נולד עם כף רגל מושלמת ותופעת הפלטפוס היא נפוצה מאוד כבר בגיל ילדות. הרבה מאוד ספורטאים משתמשים עם מדרסים באופן קבוע בגלל הזעזועים הנגרמים בגוף מפעילות הגופנית המאומצת ב הם עוסקים. המדרסים מונעים גם פציעות וכאבים, עם הגיל המתקדם שלנו, אנו נחוש תמיד יותר כאבים בכפות הרגליים בזמן הליכה ממושכת או פעילות אחרת, לכן כדאי למנוע את התופעות הללו מבעוד מועד באמצעות שימוש במדרסים.

חוסר יציבות גורמת לפציעות

יש הבדלים בין מבנה הרגל לכפות הרגליים  ולכן עלינו להתאים את המדרסים עבור כל אחד מאתנו. ידוע, כי פציעות שונות כמו נקע בקרסול , נגרמות בגלל חוסר יציבות. לאלה הנוטים יותר ליפול או להרגיש חוסר יציבות, מומלץ להתייעץ עם רופא אורתופדי על מנת שימליץ לכם על הציוד האורתופדי הנכון.