דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
פסיכולוגיה עוזרת בהתמודדות עם הריון ולידה
הרחבת המשפחה זה אירוע מאוד מרגש , והוא כולל לא מעט שלבים והכנות שצריך לעשות בדרך. אם אתם מתכננים להרחיב את המשפחה שלכם ולהיכנס לשלבים שונים של הריון ולידה...

14/01/13 21:15

 

פסיכולוגיה עוזרת בהתמודדות עם הריון ולידה

הרחבת המשפחה זה אירוע מאוד מרגש , והוא כולל לא מעט שלבים והכנות שצריך לעשות בדרך. אם אתם מתכננים להרחיב את המשפחה שלכם ולהיכנס לשלבים שונים של הריון ולידה, כדאי לכם להכין את עצמכם לכך מראש, כי זה לא קל להיות הורים. בנוסף, הריון ולידה הם שלבים שיכולים להיות כלולים בהם גם מתחים, ולא רק מצידה של האישה שנכנסת להריון, אלא גם מהצד של בן או בת הזו שמלווים אותם. אם אתם רוצים להיות בטוחים שתדעו כיצד להתמודד עם השלבים השונים של הריון ולידה, כדאי לכם לחשוב על עזרה מהתחום של פסיכולוגיה, כי פסיכולוגיה זה תחום שעזרה בו תמיד יכולה לעזור ולעודד. פסיכולוגיה מתייחסת לאדם, לרגשות שלו ולמחשבות שלו בתור המרכז, ולכן כדאי לכם להיעזר בייעוץ בתחום כדי שתוכלו להרגיש יותר בטוחים לקראת השינויים שעתידים לקרות במשפחה שלכם.

 

ההורים והנכדים

בין יתר הדברים שכדאי לכם לתת עליהם את הדעת לקראת הרחבת המשפחה, זה הקשר שיהיה בין הילדים שלכם ובין ההורים, כי זה קשר חשוב. אין זה משנה אם ההורים שלכם מתגוררים במקום כמו בית אבות או דיור מוגן, כי בכל מקרה, האחריות על הקשר שיהיה בין הילדים ובין ההורים שלכם היא בעיקר שלכם. קשר כזה יכול להוסיף הרבה לילדים, וגם להורים, ולכן כדאי מאוד לטפח אותו ולהשקיע בו כמה שרק אפשר.

 

כשמחליטים לפרק משפחה

לא אחת קורה שלמרות כל הציפיות וכל התקוות, ההורים מחליטים להיפרד ובכך למעשה הם מפרקים את המשפחה. פירוק של משפחה צריך להיעשות בדרך בנעימה ביותר ומבלי לפגוע באיש, ואפשר לעשות את זה על ידי התייעצות עם עו"ד דיני משפחה. עו"ד דיני משפחה הוא אדם שכדאי לכם לפנות אליו אם החלטתם להיפרד, כי לעו"ד דיני משפחה יש הרבה ניסיון בתחום של גירושין, והניסיון שלו, והידע, יוכלו לעזור לכם מאוד להתמודד עם הצעד הזה. חשוב לדעת איך להיפרד, כי פרידה שהיא יותר עדינה ונעימה יכולה לפגוע הרבה פחות בילדים, ואין ספק שזה חשוב ביותר להמשך ההתפתחות שלהם בחיים.